Home

sahip ev ödevi Banka rychlobruslení 5000 m živě yangın tarihi şaşırtıcı biçimde

Sáblíkové unikla medaile o čtyři desetiny. V závodě na tři kilometry byla  nejrychlejší Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíkové unikla medaile o čtyři desetiny. V závodě na tři kilometry byla nejrychlejší Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ŽIVĚ: MS v rychlobruslení. Sáblíkovou čeká závod na 5000 metrů

Martina Sáblíková program 2023 ▶️ Kdy a v kolik jede Sáblíková

Sáblíková osm setin od medaile! Na MS ve víceboji skončila čtvrtá, slaví  Wüstová | iSport.cz
Sáblíková osm setin od medaile! Na MS ve víceboji skončila čtvrtá, slaví Wüstová | iSport.cz

Osm setin od medaile. Sáblíková vyhrála 5000 metrů a ve víceboji je čtvrtá  - iDNES.cz
Osm setin od medaile. Sáblíková vyhrála 5000 metrů a ve víceboji je čtvrtá - iDNES.cz

Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska |  ČeskéNoviny.cz
Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska | ČeskéNoviny.cz

Roest vylepšil v Heerenveenu traťový rekord. Na 1500 metrech vládla  Rijpmaová-de Jongová – ČT sport – Česká televize
Roest vylepšil v Heerenveenu traťový rekord. Na 1500 metrech vládla Rijpmaová-de Jongová – ČT sport – Česká televize

Sáblíková slaví bronz z ME ve víceboji a posunula medailový rekord – ČT  sport – Česká televize
Sáblíková slaví bronz z ME ve víceboji a posunula medailový rekord – ČT sport – Česká televize

Martina Sáblíková v závodě na 5000 m na ZOH 2018 - Aktuálně.cz

Sáblíková vybojovala pro Česko další olympijskou medaili, na trati 5000  metrů dojela bronzová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková vybojovala pro Česko další olympijskou medaili, na trati 5000 metrů dojela bronzová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ZOH 2022 | Sáblíková má medaili! Bronz vybojovala na pětikilometrové trati  - iDNES.cz
ZOH 2022 | Sáblíková má medaili! Bronz vybojovala na pětikilometrové trati - iDNES.cz

Rychlobruslení Sáblíková dnes ᐈ program závodů 2022/23 živě ✔️ | BetArena.cz

Martina Sáblíková má bronz! Po boji druhá medaile pro Česko | iSport.cz

ČT sport - O největší favoritce pro dnešní závod není vůbec pochyb. Potvrdí  Martina Sáblíková na pětce svou dominantní pozici? Přímý přenos nabídne  program 📺 ČT sport i web www.ctsport.cz od 20:30.
ČT sport - O největší favoritce pro dnešní závod není vůbec pochyb. Potvrdí Martina Sáblíková na pětce svou dominantní pozici? Přímý přenos nabídne program 📺 ČT sport i web www.ctsport.cz od 20:30.

MS v rychlobruslení - ženy 5000 m | ONLINE ostatni | 9.2.2019 13:15 | MS v rychlobruslení  Živě na Sport.cz
MS v rychlobruslení - ženy 5000 m | ONLINE ostatni | 9.2.2019 13:15 | MS v rychlobruslení Živě na Sport.cz

Olympiáda živě: Středa 10. února - Aktuálně.cz

Sáblíková na MS ve čtyřboji čtvrtá na 3000 metrů. Jen 34 setin od třetí  příčky - iDNES.cz
Sáblíková na MS ve čtyřboji čtvrtá na 3000 metrů. Jen 34 setin od třetí příčky - iDNES.cz

Brečela tři dny, nyní už se soustředí na pátek. Sáblíková chce po 4. místu  medaili z ‚pětky' | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Brečela tři dny, nyní už se soustředí na pátek. Sáblíková chce po 4. místu medaili z ‚pětky' | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Sáblíková na MS v rychlobruslení: vzpomínky, nesnáze i soupeřka | iSport.cz

ČT sport - Světový pohár v rychlobruslení z nizozemského Heerenvenu  pokračuje dalším dnem, v němž mimo jiné ⛸ Martina Sáblíková absolvuje trať  na 3000 metrů. Celý program můžete sledovat živě na webu
ČT sport - Světový pohár v rychlobruslení z nizozemského Heerenvenu pokračuje dalším dnem, v němž mimo jiné ⛸ Martina Sáblíková absolvuje trať na 3000 metrů. Celý program můžete sledovat živě na webu

Medaile na čtvrté olympiádě v řadě. Sáblíková si na pěti kilometrech vyjela  bronz – ČT sport – Česká televize
Medaile na čtvrté olympiádě v řadě. Sáblíková si na pěti kilometrech vyjela bronz – ČT sport – Česká televize